AJM Mehedinti

Cupa Severinului 2014

RSCN1830

CUPA SEVERINULUI LA MINIFOTBAL

Perioada: 23 – 25 mai 2014
Locul desfasurarii: Baza Sportiva Drobeta (incinta Lic nr.4)
Organizator: Club Sportiv Drobeta
Perioada inscriere: pana la 21.05.2014, ora 11:30
Numar participanti: 32 echipe
Sistem de joc: Eliminatoriu
Premii: Castigatoarea competitiei va PARTICIPA LA CUPA ROMANIEI in perioada 27 – 29 iunie la Sibiu, competitie organizata de Federatia Romana de Minifotbal din Romania, cupe, diplome
Relatii suplimentare si inscrieri: 0728 81 45 45, 0740 04 14 39

PROGRAMUL COMPETITIEI

Vineri 23.05
ETAPA: Saisprezecimi
11:00 – 12:00 DEDEMAN – UNIVERSITATEA SEVERIN 1 – 7
12:00 – 13:00 DINAMO DROBETA – AS DINASTYA 5 – 3
13:00 – 14:00 AS CIOCULESCU – POKER STAR’S 6 – 2
14:00 – 15:00 SOIMII GV – ISU DROBETA 8 – 2
15:00 – 16:00 NEWELL’S OLD BOY’S – EFS 3 – 2
16:00 – 17:00 AS FRONTIERA – CS DROBETA 1 – 5
17:00 – 18:00 CLEANTE DAVIDOGLU – INTER CRAGUIESTI 0 – 3
18:00 – 19:00 CS SEVERIN – BANDITELA 2 -3
19:00 – 20:00 OLD BOY’S – BAIA DE ARAMA 3 – 0
20:00 – 21:00 PHOENIX – FAST AUTO GLAS 4 – 1
21:00 – 22:00 RCS DROBETA – SILVAMOS 2 – 6

Sambata 24.05
ETAPA: Saisprezecimi
10:00 – 11:00 JUVETII – FC CAZANESTI 3 – 0
11:00 – 12:00 STEAUA ALBASTRA – RAPID SEVERIN 6 – 3
12:00 – 13:00 AS DROBETA – SUBURBIA 13 3 – 2
13:00 – 14:00 PORTOCALA MECANICA – STIINTA SEVERIN 2 – 1
ETAPA: Optimi
14:00 – 15:00 – – UNIVERSITATEA SEVERIN 0 – 3
15:00 – 16:00 DINAMO DROBETA – AS CIOCULESCU 3 – 1
16:00 – 17:00 SOIMII GV – NEWELL’S OLD BOY’S 11 – 2
17:00 – 18:00 CS DROBETA – INTER CRAGUIESTI 2 – 3
18:00 – 19:00 BANDITELA – OLD BOY’S 2 – 3
19:00 – 20:00 PHOENIX – SILVAMOS 8 -2
20:00 – 21:00 JUVETII – STEAUA ALBASTRA 2 – 2 (3 – 2)
21:00 – 22:00 AS DROBETA – PORTOCALA MECANICA 5 – 1

Duminica 25.05
ETAPA: Sferturi de finala
11:00 – 12:00 UNIVERSITATEA SEVERIN – DINAMO DROBETA 0 – 5
12:00 – 13:00 SOIMII GV – INTER CRAGUIESTI 1 – 1 (2 – 3)
13:00 – 14:00 OLD BOY’S – PHOENIX 3 – 3 (4 – 5)
14:00 – 15:00 JUVETII – AS DROBETA 0 – 0 (0 – 2)
ETAPA: Semifinala
15:00 – 16:00 DINAMO DROBETA – SOIMII GV 5 – 1
16:00 – 17:00 PHOENIX – AS DROBETA 2 – 3
ETAPA: Finala
18:00 – 19:00 DINAMO DROBETA – AS DROBETA 2 – 1

ATENTIE! Programul meciurilor poate suferi modificari, verifica aceasta pagina cu 24 de ore inainte de competitie.