AJM Mehedinti

LIGA 1

CAMPIONATUL JUDETEAN DE MINIFOTBAL MEHEDINTI

LIGA 1 – EDITIA 2017/2018

Perioada: incepand cu 05.11.2017
Locul desfasurarii: Baza Sportiva Drobeta (incinta Lic nr.4 Podul Gruii) si sala Polivalenta
Organizator: Asociatia Judeteana de Minifotbal
Perioada inscriere: pana la 27.10.2017, ora 17:00
Numar participanti: maxim 16 echipe
Sistem de joc: tur – retur, play off
Numar jucatori in lot: minim 6, maxim 15
Premii: Cupe, diplome, bani
Relatii suplimentare si inscrieri: 0728 81 45 45

ECHIPE

1. HERCULES Drobeta
2. BRICO DEPOT
3. DEDEMAN
4. BRANTNER
5. AS DROBETA
6. ISU DROBETA
7. SEBN Drobeta
8. HDS Drobeta
9. SECOM
10.CARREFOUR Drobeta
11.EUROTIRE
12.CRIHALA

PROGRAMUL COMPETITIEI

ETAPA 1 – 05.11.2017
TEREN: Baza Sportiva Drobeta(Incinta Liceului nr. 4 – Podul Gruii)
15:00 HERCULES – CRIHALA 3 – 4
16:00 BRICO DEPOT – EUROTIRE 2 – 5
17:00 DEDEMAN – CARREFOUR 4 – 5
18:00 BRANTNER – SECOM 3 – 5
19:00 AS DROBETA – HDS 13 – 2
20:00 ISU – SEBN 3 – 6
Cartonase galbene: ISFAN ALEX EMIL(Hercules Drobeta), OLTEANU MARIAN COSTIN(Crihala), DAESCU OVIDIU(Dedeman), ISAC CATALIN ALEXANDRU(Dedeman), MISEA CRISTIAN IONUT(Carrefour)

ETAPA 2 – 12.11.2017
TEREN: Baza Sportiva Drobeta(Incinta Liceului nr. 4 – Podul Gruii)
14:00 EUROTIRE – DEDEMAN 3 – 4
15:00 CARREFOUR – BRANTNER 12 – 4
16:00 HERCULES – BRICO DEPOT 15 – 1
17:00 SECOM – AS DROBETA 0 – 1
18:00 HDS – ISU 4 – 4
19:00 CRIHALA – SEBN 1 – 5
Cartonase galbene: FLOREA MARI(Brantner), BALBA IONEL(Secom), ILIE IONUT EUGEN(AS Drobeta)
Cartonase rosii:TANASIE GICA(Secom)

ETAPA 3 – 19.11.2017
TEREN: Baza Sportiva Drobeta(Incinta Liceului nr. 4 – Podul Gruii)
15:00 BRANTNER – EUROTIRE 4 – 5
16:00 ISU – SECOM 4 – 5
17:00 AS DROBETA – CARREFOUR 17 – 0
18:00 DEDEMAN – HERCULES 3 -4
19:00 SEBN – HDS 5 – 5
BRICO DEPOT – CRIHALA 1 – 12
Jucatori suspendati: TANASIE GICA(Secom)
Cartonase galbene: FLOREA MARI(Brantner), PAVEL MARIAN(Brantner), RACEANU IONEL(SEBN), IVAN ADRIAN (HDS), FAGET FLORINEL(HDS), ENASEL ROBERT(Bricodepot)

ETAPA 4 – 26.11.2017
TEREN: Sala Polivalenta
14:00 CRIHALA – HDS 1 – 4
15:00 SECOM – SEBN 2 – 0
16:00 CARREFOUR – ISU 1 – 1
17:00 EUROTIRE – AS DROBETA 1 – 19
18:00 HERCULES – BRANTNER 6 – 1
19:00 BRICO DEPOT – DEDEMAN 3 – 11
Jucatori suspendati: TANASIE GICA(Secom)
Cartonase galbene: TANASESCU ALEXANDRU(Crihala), SITARU IONUT(HDS),
ROMAN RADUCU(HDS), MERLUTA BOGDAN(HDS), PLESEA GABRIEL(Secom), STOICA DOREL(Secom), ASAN ADELIN(SEBN), RACEANU IONEL(SEBN),
MISEA DANIEL(Carrefour), TANASIE CONSTANTIN(Carrefour), DINCA STEFAN(Carrefour), VLADU IONUT(ISU), VANATORU COSMIN(Brico Depot)

ETAPA 5 – 02.12.2017
TEREN: Sala Polivalenta
14:00 BRANTNER – BRICO DEPOT 8 – 10
15:00 DEDEMAN – CRIHALA 2 – 2
16:00 AS DROBETA – HERCULES 5 – 3
17:00 ISU – EUROTIRE 4 – 5
18:00 SEBN – CARREFOUR 6 – 0
19:00 HDS – SECOM 2 – 4
Cartonase galbene:CIOABA CORNEL(Dedeman), GIURONIU MARIAN(Crihala), LATU FLORIN(Crihala), OLTEANU MARIAN(Crihala), ISFAN LORI(Hercules), FAINISI ADELIN(Hercules), PARVULESCU RADUCU(Eurotire), TANASIE GICA(Secom)

ETAPA 6 – 10.12.2017
TEREN: Sala Polivalenta
14:00 EUROTIRE – SEBN 3 – 6
15:00 CARREFOUR – HDS 4 – 10
16:00 CRIHALA – SECOM 1 – 5
17:00 HERCULES – ISU 10 – 0
18:00 BRICO DEPOT – AS DROBETA 0 – 11
19:00 DEDEMAN – BRANTNER 4 – 1
Cartonase galbene:ASAN ADELIN(SEBN), MISA DANIEL(Carrefour), TANASESCU ALEXANDRU(Crihala), RUPTUREANU VASILE(Secom), PRUNDEANU LAURENTIU(AS Drobeta), SUTOI DORIN(Dedeman), ISAC CATALIN(Dedeman), MITROI IONUT(Brantner), TALPA DUMITRU(Brantner), FLOREA MARI(Brantner)

ETAPA 7
TEREN: Sala Polivalenta
16.12.2017
20:00 AS DROBETA – DEDEMAN 7 -3
21:00 BRANTNER – CRIHALA 0 – 6
17.12.2017
19:00 SECOM – CARREFOUR 10 – 0
20:00 HDS – EUROTIRE 4 – 2
18.12.2017
17:00 ISU – BRICO DEPOT 3 – 5
18:00 SEBN – HERCULES 6 – 2
Cartonase galbene:ROMAN RADUCU(HDS), RADOI VALENTIN(SEBN), ASAN ADELIN(SEBN)

ETAPA 8
TEREN: Sala Polivalenta
06.01.2018
14:00 CRIHALA – CARREFOUR 3 – 3
15:00 EUROTIRE – SECOM 3 – 12
16:00 HERCULES – HDS 10 – 0
17:00 BRICO DEPOT – SEBN 1 – 10
18:00 BRANTNER – AS DROBETA 0 – 10
19:00 DEDEMAN – ISU 5 – 5
Cartonase galbene:MISA DANIEL(Carrefour), PAUNESCU DRAGOS(Carrefour), TANASIE CLAUDIU(Carrefour), STANCIU BOGDAN(SEBN), ISAC CATALIN(Dedeman), DAESCU OVIDIU(Dedeman), CIOABA CORNEL(Dedeman), VLADU IONUT(ISU)

ETAPA 9
TEREN: Sala Polivalenta
14.01.2018
14:00 HDS – BRICO DEPOT 12 – 2
15:00 ISU – BRANTNER 6 – 5
16:00 SEBN – DEDEMAN 4 – 1
17:00 CARREFOUR – EUROTIRE 6 – 6
18:00 AS DROBETA – CRIHALA 4 – 3
17.01.2018
18:00 SECOM – HERCULES 4 – 4
Cartonase galbene:UNGUREANU ANGEL(Brico Depot), BALAN ALIN(ISU), MANGU DANIEL(Brantner), FLOREA MARI(Brantner), RACEANU IONEL(SEBN), FLUERARU GABRIEL(Dedeman), STOICA GELU(Carrefour), NITOIU CRISTIAN(Carrefour), BALOI FLORIN(Eurotire), LAZAR ANDREI(Eurotire), ILIE IONUT(AS Drobeta), DUMITRACHE CRISTIAN(Secom), ROSCA ROBERT(Secom), FAINIS ADELIN(Hercules)
Cartonase rosii:DOREL STOICA(Secom)

ETAPA 10
TEREN: Sala Polivalenta
21.01.2018
14:00 BRANTNER – SEBN 0 – 10
15:00 BRICO DEPOT – SECOM 1 – 14
16:00 CRIHALA – EUROTIRE 10 – 0
17:00 HERCULES – CARREFOUR 7 – 5
18:00 AS DROBETA – ISU 8 – 2
19:00 DEDEMAN – HDS 3 – 6
Jucatori suspendati:DOREL STOICA(Secom)
Cartonase galbene:IONICA MIHAI(Eurotire), FAINIS ADELIN(Hercules), NITOIU CRISTIAN(Carrefour), GHIGHILICEA CLAUDIU(AS Drobeta), CIOABA CORNRL(Dedeman), BUCA MIHAI(HDS)
Cartonase rosii:IONICA MIHAI(Eurotire), NITOIU CRISTIAN(Carrefour)

ATENTIE! Programul meciurilor poate suferi modificari, verifica aceasta pagina cu 48 de ore inainte de competitie.