AJM Mehedinti

LIGA LICEELOR

CAMPIONATUL JUDETEAN DE MINIFOTBAL MEHEDINTI

LIGA LICEELOR CARREFOUR – EDITIA 2017/2018

Perioada: incepand cu luna octombrie 2017
Locul desfasurarii: Baza Sportiva Drobeta (incinta Lic nr.4 Podul Gruii)
Organizator: Asociatia Judeteana de Minifotbal
Perioada inscriere: pana la 01.10.2017
Numar participanti: maxim 16 echipe
Sistem de joc: faza locala si faza municipala se joaca in sistem eliminatoriu, faza judeteana se joaca tip campionat tur – retur, play off tur – retur(primele 4 echipe)
Numar jucatori in lot: minim 6, maxim 12
Premii: Cupe, medalii, diplome, bani
Relatii suplimentare si inscrieri: 0728 81 45 45

ECHIPE

1. COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN – Liceul Salagean
2. COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC THEODOR COSTESCU – Liceul Economic
3. LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU – Liceul Cioculescu
4. COLEGIUL NATIONAL TRAIAN – Liceul Traian
5. COLEGIUL TEHNIC PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA – Liceul Pedagogic
6. COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA – Liceul Titeica
7. LICEUL DE ARTE I.ST. PAULIAN – Liceul Paulian
8. COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO – Liceul Auto
9. COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR – Liceul Tudor
10.COLEGIUL TEHNIC DECEBAL – Liceul DEcebal
11.COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCOVEANU – Liceul Baia de Arama
12.LICEUL TEORETIC DR. VICTOR GOMOIU – Liceul Vanju Mare
13.LICEUL TEORETIC GHEORGHE IONESCU SISESTI – Liceul Sisesti
14.LICEUL TEORETIC CUJMIR – Cujmir

PROGRAMUL COMPETITIEI
Faza Judeteana

ETAPA 1 – 23.10.2017
14:30 Titeica – Salagean
15:30 Pedagogic – Economic 5 – 2
16:30 Traian – Cioculescu

ETAPA 2 – 26.10.2017
14:30 Salagean – Cioculescu 2 – 0
15:30 Economic – Traian 2 – 7
16:30 Titeica – Pedagogic 3 – 2

ETAPA 3- 30.10.2017
14:30 Pedagogic – Salagean 0 – 8
15:30 Traian – Titeica 2 – 0
16:30 Cioculescu – Economic 2 – 1

ETAPA 4- 02.11.2017
14:30 Salagean – Economic 3 – 2
15:30 Titeica – Cioculescu 3 – 3
16:30 Pedagogic – Traian 3 – 3

ETAPA 5- 06.11.2017
14:30 Traian – Salagean 2 – 0
15:30 Cioculescu – Pedagogic 5 – 2
16:30 Economic – Titeica 3 – 6

ETAPA 6- 16.11.2017
14:30 Salegean – Titeica 4 – 4
15:30 Economic – Pedagogic 4 – 3
16:30 Cioculescu – Traian 4 – 6

ETAPA 7- 23.11.2017
14:30 Cioculescu – Salagean 3 – 4
15:30 Traian – Economic 14 – 1
16:30 Pedagogic – Titeica 1 – 4

ETAPA 8- 27.11.2017
14:30 Salagean – Pedagogic 10 – 1
15:30 Titeica – Traian 5 – 1
16:30 Economic – Cioculescu 5 – 9

ETAPA 9- 07.12.2017
14:30 Economic – Salagean 0 -12
15:30 Cioculescu – Titeica 2 – 1
16:30 Traian – Pedagogic 4 -1

ETAPA 10- 11.12.2017
14:30 Salagean – Traian 3 -4
15:30 Pedagogic – Cioculescu 9 – 5
16:30 Titeica – Economic 6 – 5

PLAY OFF(calificarea 4 echipe si injumatatirea punctelor)
TUR

ETAPA 1 – 05.03.2018
14:00 Liceul Traian – Liceul Cioculescu
15:00 Liceul Salagean – Liceul Titeica
ETAPA 2 – 07.03.2018
14:00 Liceul Titeica – Liceul Cioculescu
15;00 Liceul Traian – Liceul Salagean
ETAPA 3 – 12.03.2018
14:00 Liceul Salagean – Liceul Cioculescu
15:00 Liceul Titeica – Liceul Traian

RETUR

ETAPA 4 – 14.03.2018
14:00 Liceul Cioculescu – Liceul Traian
15:00 Liceul Titeica – Liceul Salagean
ETAPA 5 – 19.03.2018
14:00 Liceul Titeica – Liceul Cioculescu
15:00 Liceul Salagean – Liceul Traian
ETAPA 6 – 21.03.2018
14:00 Liceul Cioculescu – Liceul Salagean
15:00 Liceul Traian – Liceul Titeica

Clasamentul competitiei il puteti accesa pe wwww.campionateminifotbal.ro
ATENTIE! Programul meciurilor poate suferi modificari, verifica aceasta pagina cu 24 de ore inainte de competitie.